AutoCAD 2017 Görsel Eğitim

AutoCAD 2019-21 Görsel Eğitim
3 Şubat 2017
  • TaskAutoCAD 2017 Görsel Eğitim Seti
Tasarım ve çizimlerin bilgisayar ortamında yapılmasını sağlayan, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Çizim programı AutoCAD® yazılımının, 2017 sürümüne ait bu Görsel Eğitim setinde AutoCAD® 2017 yazılımı ile teknik çizimlerinizi yapabilir, oluşturduğunuz 3D modelleri düzenleyebilirsiniz.

Bu eğitim seti sayesinde AutoCAD® ile çizim yapmak, daha önce yapılanları revizyon etmek, tasarımınızı gerçeğe dönüştürmeden önce ekranda görmek, istediğiniz ölçekte çıktı almak, çizdiğiniz nesnelere renk atayabilmek, farklı çizgi tipleri kullanabilmek ve farklı desenlerde taramalar gerçekleştirebilmek için gerekli komutları öğrenebileceksiniz.

Bu eğitim setini izleyerek, çizmiş olduğunuz çizimler üzerine koyabileceğiniz ölçülendirme komutlarını, Çizim üzerine eklenen Gelişmiş Yazı formatlarını, AutoCAD® içerisine tablo ekleme ve oluşturma komutlarını öğrenebileceksiniz. AutoCAD® yeniliklerinden biri olan Parametrik İlişkilendirme ile çizgilerinizi birbirlerine bağlayacak ve sabit ölçülerde gelişmiş fonksiyonlar ekleyebileceksiniz. Böylece resimlerinize revizyon yaparken belirli bir kısmı değiştirdiğinizde diğer kısımlarında otomatik olarak değişmesini sağlayacaksınız.

Eğitim seti içeriğinde; AutoCAD® 2017 2Boyut ve 3Boyut Çalışma alanları tanıtılmakta ve komutların yerleri gösterilmektedir.

Eğitim İçeriği; - AutoCAD’e Giriş
- Çizim Yöntemleri
- Draw (Çizim) Komutları
- Nesne Düzenleme & Değiştirme
- Tanımlama ve Bilgilendirme
- Detay Komutları
- Genel Çizim Ayarları
- Diğer Draw Komutları
- Parametrik Çizim Komutları
- Yayınlama Komutları
- 3 Boyutlu Modelleme Komutları
- 3D Ağ Modelleme Komutları
- 3D Yüzey Modelleme Komutları
- Render Komutları